Adwokat Gryfice

Kancelaria Adwokacka Tumielewicz

Adwokat Krzysztof Tumielewicz
Adwokat Maria Tumielewicz
Adwokat Marta Kowalińska

https://adwokaciszczecin.pl/Nasz-zespol

 

Kancelaria adwokacka adwokat Krzysztof Tumielewicz Adwokaci i Radcowie Prawni

Zapraszamy do współpracy mieszkańców Gryfic
Jesteśmy zespołem doświadczonych adwokatów i radców prawnych

Adwokat Gryfice – Kancelaria Adwokacka Tumielewicz od 2006 r. nieprzerwanie obsługuje Klientów z Gryfic, zarówno Klientów indywidualnych z Gryfic i okolic, jak również przedsiębiorców, reprezentując ich w sporach cywilnych, gospodarczych, czy mediacjach. Mamy doświadczenie w obsłudze prawnej firm z branż handlowej, paliowej, gastronomicznej, czy hotelowej.


Adwokat Gryfice – stała obsługa prawna

https://adwokat-tumielewicz.pl/zakres-uslug/4/stala-obsluga-prawna.html

 

Adwokat Gryfice – sprawy karne

Od blisko 20 lat reprezentujemy Naszych Klientów, w sprawach karnych na terenie Gryfic, i okolic. Możemy pochwalić się wieloma naprawdę dobrze poprowadzonymi sprawami karnymi, w których udało się Nam pomóc reprezentowanym przez nas Klientom.
Reprezentujemy Klientów przed m.in. Sądem Rejonowym w Gryficach – https://gryfice.sr.gov.pl/ii-wydzial-karny,m,m1,2,19,233
Choć statystyka wyroków uniewinniających w polskich Sądach nie jest nazbyt optymistyczna, bo ok 98 % to wyroki skazujące, możemy pochwalić się naprawdę dobrymi wyrokami, w tym wyrokami uniewinniającymi, za którymi szły np. zwroty kosztów obrony rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wyrokami warunkowo umarzającymi postępowanie, czy dobrymi wyrokami, pozwalającymi Klientom możliwie optymalnie kończyć swoje postępowania karne. Na życzenie wylegitymujemy się Referencjami.

Zapraszamy do Naszego działu doświadczenie – gdzie opisujemy przykładowe postępowania w których występowaliśmy, i w których udało się Nam zgrabnie poprowadzić obronę.


https://adwokat-tumielewicz.pl/doswiadczenie

 

Adwokat Krzysztof Tumielewicz – Adwokat Gryfice stała obsługa prawna, obsługa prawna inwestycji. Adwokat Krzysztof Tumielewicz – posiada doświadczenie w stałej kompleksowej obsłudze prawnej złożonych inwestycji budowalnych, w tym w zakresie parków handlowych, obiektów średnio i wielkopowierzchniowych, restauracji, gastronomii, a także hoteli. Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi projektami.

 

https://adwokat-tumielewicz.pl/dla-biznesu

 

Adwokat Gryfice – porady prawne, konsultacje prawne

Zapraszamy do kontaktu z Naszą Kancelarią – 91 820 51 57, 602100679, 608622488, w celu uzyskania porady prawnej, konsultacji prawnej, analizy prawnej Państwa problemu.
Adwokat Gryfice – konsultacje on line

Jeśli będziecie Państwo mieli takie życzenie konsultacja prawna może odbyć się również zdalnie – w formule on line, za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego, szyfrowanego komunikatora. Dokumenty mogą zostać również przesłane on line. Dostosujemy się do Państwa potrzeb. Zarezerwujemy dla Państwa dogodny termin. Jeśli będzie to Państwa życzeniem – przyjedziemy do Państwa. Jesteśmy dla Naszych Klientów.


Specjalizacje Adwokat Gryfice – Kancelaria Adwokacka Tumielewicz

• prawo karne
• prawo karne skarbowe
• prawo karne gospodarcze
• prawo rodzinne
• sprawy o rozwód
• sprawy o podział majątku
• prawo rodzinne
• prawo cywilne
• prawo gospodarcze
• spółki prawa handlowego
• windykacja należności – postępowanie egzekucyjne
• mediacje karne, mediacje gospodarcze

 

Adwokat Gryfice – Odszkodowania

Zapraszamy również do współpracy z Naszą Kancelarią Adwokacką Tumielewicz, adwokaci Krzysztof Tumielewicz, adwokat Maria Tumielewicz, adwokat Marta Kowalińska, adwokat Alicja Krzyśko – Makulska, adwokat Sandra Wylegała, adwokat Ewa Biernacka – Buksza, radca prawny Martyna Mordas, inni do w sprawach odszkodowawczych. Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z blisko 20 letnim doświadczeniem. Możemy Państwu zaproponować bardzo elastyczne warunki współpracy, w tym wynagrodzenie uzależnione od tego co dla Państwa wywalczymy. Jesteśmy ubezpieczeni. Obowiązuje nas Kodeks Etyki Adwokackiej. Odpowiadamy dyscyplinarnie.


Mamy blisko 20 letnie doświadczenie, w obsłudze prawnej dotyczących odszkodowań komunikacyjnych, w tym z OC i AC. Odszkodowania za szkody spowodowane błędem lekarskim, w tym wiele wyroków w których lekarze którzy popełnili błąd lekarski, zostali prawomocnie skazani. Odszkodowania z powodu wypadku drogowego.

https://adwokat-tumielewicz.pl/specjalizacje/24-dochodzenie-odszkodowan

 

Stała obsługa prawna – współpraca z firmami z Gryfic, Trzebiatowa


https://adwokat-tumielewicz.pl/zakres-uslug/4/stala-obsluga-prawna.html