Zakres usług

Gwarantujemy swoim Klientom najwyższy standard obsługi prawnej

 

 

 

Prawo karne

Prawo karne - Prawo Karne Gospodarcze - Prawo Karne Skarbowe  Kancelaria Adwokacka – adwokata Krzysztofa Tumielewicza – oferuje obsługę prawną w zakresie spraw: Adwokat sprawy (...)

Prawo cywilne

Adwokaci z Naszej Kancelarii Adwokackiej prowadzą sprawy z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego (prawo cywilne).  Reprezentujemy naszych Klientów (zarówno podmioty gospodarcze, jak również Klientów Indywidualnych). (...)

Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze, w tym spółki, w tym zakładanie, obsługa prawna i likwidacja spółek prawa handlowego. Kompleksowa obsługa prawna transakcji i procesów inwestycyjnych. Obsługa prawna transakcji (...)

Nieruchomości

Nieruchomości i inwestycje budowlane obsługa prawna  Bezpieczny zakup nieruchomości. Świadczymy usługi doradztwa prawnego dotyczące wszelkich aspektów obrotu nieruchomościami. Dzięki doświadczeniu oraz fachowej i praktycznej wiedzy doradzamy (...)

Prawo pracy

Oferujemy Państwu kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa pracy. Posiadamy doświadczenie i prowadzimy sprawy za zakresu między innymi: zapłaty odszkodowania lub zadośćuczynienia za (...)

Prawo administracyjne

Nasza Kancelaria Adwokacka prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów uczestniczących w procesie budowlanym począwszy od wyboru lokalizacji, nabycia nieruchomości, przez cały proces inwestycyjny. Począwszy od decyzji (...)

Prawo rodzinne

Oferujemy pomoc prawną w sprawach związanych z problematyką prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa spadkowego:  sprawy o rozwód i separację  sprawy dotyczące pozbawienia bądź ograniczenia (...)

Odszkodowania

Sprawy odszkodowawcze # odszkodowania # dochodzenie odszkodowań  Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach odszkodowawczych, w tym w zakresie szkód na osobie, jak również w mieniu. Posiadamy (...)

Podział majątku

Podział majątku wspólnego i rozliczenie konkubinatu Adwokaci z Naszej Kancelarii pomogą przy podziale majątku wspólnego czy rozliczeniu konkubinatu. Reprezentujemy naszych Klientów zarówno gdy chcą dokonać (...)

Obsługa prawna

Stała obsługa prawna, pomoc prawna, kancelaria gospodarcza  Kancelaria specjalizuje się w stałej obsłudze prawnej przedsiębiorstw, przedsiębiorców, osób prowadzących indywidualne działalności gospodarcze. Oferujemy obsługę prawną we wszystkich (...)

Sukcesja dziedziczenie

Dziedziczenie. Spadki, prawo spadkowe, sukcesja w biznesie.  Kancelaria Adwokacka Tumielewicz doradza Klientom w zakresie tzw. sukcesji biznesowej. Udzielamy pomocy prawnej w zaplanowaniu przekazania prowadzonych firm, działlaności (...)

Obrony w sprawach karnych - pomoc obrońcy - co możemy dla Państwa zrobić ?

Obrony w sprawach karnych Szczecin – Poznań – Gorzów Wlkp. – Warszawa, Katowice Prawo karne Szczecin – Adwokat Szczecin – Adwokaci Szczecin Sprawy karne, w (...)

Prawo medyczne # błędy lekarskie # dochodzenie odszkodowań

Adwokat do spraw błędów medycznych Szczecin # kolejna wygrana sprawa medyczna Szczecin # błędy lekarzy kardiologów # śmierć pacjenta # uznanie za winnych lekarzy # (...)

Ochrona środowiska - Przestępstwa przeciwko ochronie środowiska - Obrony w sprawach karnych

Ochrona środowiska – obsługa prawna podmiotów działających w we wszystkich sprawach związanych z szeroko rozumianym prawem ochrony środowiska. Pomoc prawna w przedmiocie oddziaływania na środowisko, (...)

Prawo karne wojskowe

Obrony w sprawach karnych wojskowych. Dobry adwokat od spraw wojskowych - czyli jaki ?  Dobry adwokat to taki który zna się na swojej pracy. Posiada (...)

Przekazanie kary pozbawienia wolności do innego kraju

Pomoc prawna przy przekazaniu kary, wyroku do wykonania, do innego kraju Czy można odbywać karę pozbawienia wolności w innym kraju ? Tak można.  Co należy (...)

ADWOKAT PRAWO SPADKOWE SZCZECIN - Adwokaci Szczecin

ADWOKAT OD SPRAW SPADKOWYCH SZCZECIN - ADWOKACI SZCZECIN    Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Tumielewicz – Adwokaci i Radcowie Prawni.  Obsługa prawna w sprawach spadkowych. Sukcesji (...)

Wypadki komunikacyjne Adwokat Szczecin

Wypadki komunikacyjne, wypadek drogowy, adwokat od wypadków drogowych i kolizji Szczecin – zapraszamy. Na kanwie jednej z ostatnich dość głośnych spraw karnych dotyczących wypadku drogowego (...)

Rozwód z winy

Rozwód z orzeczeniem o winie jednego z małżonków  To rozwód w którym Sąd rozstrzyga kto jest winny rozstania. Przykład sentencji ze spraw obsługiwanych przez Naszą Kancelarię (...)

Przerwa w wykonywaniu kary pozbawienia wolności - Kodeks Karny Wykonawczy

Prawo karne – Prawo karne wykonawcze – obrońca w postępowaniu karnym wykonawczym Poniżej słów kilka o przerwie w wykonywaniu kary pozbawienia wolności: w tym aspekty (...)

Rozwody

Rozwody, sprawy rozwodowe, sprawa o rozwód Adwokat Krzysztof Tumielewicz posiada kilkunasto letnie letnie doświadczenie w reprezentowaniu osób fizycznych przed Sądami. W naszej Kancelarii Adwokackiej Tumielewicz (...)