Adwokat Świnoujście


Kancelaria Adwokacka Adwokat Tumielewicz 


Adwokat Krzysztof Tumielewicz - Adwokat Maria Tumielewicz - Adwokat Marta Kowalińska - Adwokat Alicja Krzyśko Makulska - Adwokat Ewa Biernacka – Buksza - Radca Prawny Martyna Mordas

https://adwokaciszczecin.pl/Nasz-zespol

 

Kancelaria adwokacka adwokat Krzysztof Tumielewicz Adwokaci i Radcowie Prawni - Adwokat Świnoujście 

 

Doświadczony, a przy tym młody i kreatywny zespół Adwokatów i Radców Prawnych gotowych do podjęcia się prawie każdej sprawy, w tym najbardziej skomplikowanej. Na terenie właściwości Sądu Rejonowego w Świnoujściu. Od blisko 20 lat, mieliśmy okazje reprezentować Naszych Klientów ze Świnoujścia i okolic w sprawach karnych, karnych gospodarczych, karnych akcyzowych. Siedziba główna Naszej Kancelarii Adwokackiej mieści się w Szczecinie. Jesteśmy stale obecni w Świnoujściu, gdzie mamy wielu indywidualnych jak również korporacyjnych Klientów. 

Zapraszamy do współpracy mieszkańców Świnoujścia z Naszą Kancelarią.

Jesteśmy zespołem doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Adwokat Świnoujście – Kancelaria Adwokacka Tumielewicz od 2006 r. nieprzerwanie obsługuje Klientów ze Świnoujścia, Międzyzdroje, Kamień Pomorski, Gryfic, zarówno Klientów indywidualnych jak również przedsiębiorców. Dobry Adwokat Świnoujście. Czyli jaki ? Dobry adwokat Świnoujscie to znaczy dobrze przygotowany do wykonywania zawodu. Doświadczony. Skupiony na swojej pracy. Dobra Kancelaria Adwokacka Świnoujście - to jaka ? To, zorganizowana Kancelaria Adwokacka, dysponująca dobrym zespołem adwokatów i radców prawnych. Reprezentujemy Naszych Klientów w złożonych sprawach karnych, karnych skarbowych, karnych gospodarczych, w sporach cywilnych, gospodarczych, czy mediacjach. Mamy doświadczenie w obsłudze prawnej firm z branż budowlanej, deweloperskiej, handlowej, paliowej, gastronomicznej, czy hotelowej. Kompleksowa obsługa prawna inwestycji. 


Adwokat Świnoujście – stała obsługa prawna deweloperów, firm budowlanych

https://adwokat-tumielewicz.pl/zakres-uslug/4/stala-obsluga-prawna.html

Adwokat Krzysztof Tumielewicz - https://adwokat-tumielewicz.pl/kancelaria.html

 

Adwokat Krzysztof Tumielewicz, adwokat od 2010 r. Prawnik od 2005 r. Sędzia Sadu Dyscyplinarnego. Członek Komisji do spraw ochrony tajemnicy adwokackiej. Szkoleniowiec. Patron , w sumie już 10 samodzielnych Adwokatów ze Szczecińskiej Izby Adwokackiej. Prowadzący wykłady dla aplikantów adwokackich III roku w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej. 

Od blisko 20 lat reprezentujemy Naszych Klientów, w sprawach karnych na terenie Świnoujścia, i okolic. Możemy pochwalić się wieloma naprawdę dobrze poprowadzonymi sprawami, w tym sprawami karnymi, w których udało się Nam pomóc reprezentowanym przez nas Klientom. Zawarliśmy wiele ugód, przeprowadziliśmy wiele mediacji karnych, cywilnych, gospodarczych. Mamy na koncie również wyroki uniewinniające.

Adwokat Świnoujście – sprawy karne

Reprezentujemy Klientów przed m.in. Sądem Rejonowym w Świnoujściu.

https://swinoujscie.sr.gov.pl/

Na życzenie wylegitymujemy się Referencjami.

 

https://adwokat-tumielewicz.pl/Referencje

 

Każdy członek zespołu Kancelarii Adwokackiej Tumielewicz – ma w stałej obsłudze prawnej od 50 do 100 spraw. Dużo ? Tak. Ale dzięki bardzo dobrej organizacji pracy, ciągłym szkoleniom, jesteśmy w stanie Państwu zapewnić najwyższy poziom obsługi prawnej. A przede wszystkim, dzięki temu, że tak pracujemy od blisko 20 lat, stałym, zaufanym zespołem, zdobyliśmy praktyczne doświadczenie, pozwalające – po pierwsze – realnie, czasem krytycznie ocenić Państwa sprawy. A po drugie, jeśli wspólnie uznamy, że jesteśmy w stanie Państwu spróbować pomóc, to przystępujemy do pracy.

Stale współpracujemy z Największymi Kancelariami Prawnymi z województwa dolnośląskiego, czy wielkopolskiego. Dzięki temu mamy dostęp do najwyższej klasy ekspertów, w często bardzo niszowych obszarach, takich jak gospodarka odpadami, prawo energetyczne, prawo telekomunikacyjne. Profesjonalna, oparta na własnych doświadczeniach, własnych adwokata Krzysztofa Tumielewicza, w osobistym zaangażowaniu w projekty biznesowe, z budżetami na poziomie do nawet kilkudziesięciu milinów złotych.

 

https://adwokat-tumielewicz.pl/aktualnosci/37-sukces-w-postaci-realizacji-inwestycji-pieknego-4-gwiazdkowego-hotelu-znajdujacego-sie-w-zabytkowej-xix-wiecznej-kamienicy

 

Zapraszamy do Naszego działu doświadczenie – gdzie opisujemy przykładowe postępowania w których występowaliśmy, i w których udało się Nam zgrabnie poprowadzić obronę.

 

https://adwokat-tumielewicz.pl/doswiadczenie

 

Adwokat Krzysztof Tumielewicz – Adwokat Świnoujście stała obsługa prawna, obsługa prawna inwestycji.

 

Adwokat Krzysztof Tumielewicz – posiada doświadczenie w stałej kompleksowej obsłudze prawnej złożonych inwestycji budowalnych, w tym w zakresie hoteli, restauracji, parków handlowych, obiektów średnio i wielkopowierzchniowych.

 

https://adwokat-tumielewicz.pl/dla-biznesu


Adwokat Świnoujście – porady prawne, konsultacje prawne.

Zapraszamy do kontaktu z Naszą Kancelarią – 91 820 51 57, 602100679, 608622488, w celu uzyskania porady prawnej, konsultacji prawnej, analizy prawnej Państwa problemu.

Adwokat Świnoujście – konsultacje on line

Jeśli będziecie Państwo mieli takie życzenie konsultacja prawna może odbyć się również zdalnie – w formule on line, za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego, szyfrowanego komunikatora. Dokumenty mogą zostać również przesłane on line. Dostosujemy się do Państwa potrzeb. Zarezerwujemy dla Państwa dogodny termin. Jeśli będzie to Państwa życzeniem – przyjedziemy do Państwa. Jesteśmy dla Naszych Klientów.

Specjalizacje Adwokat Świnoujście – Kancelaria Adwokacka Tumielewicz


• prawo karne
• prawo karne skarbowe
• prawo karne gospodarcze
• prawo rodzinne
• sprawy o rozwód
• sprawy o podział majątku
• Sprawy o rozliczenie konkubinatu

• prawo rodzinne
• prawo cywilne
• prawo gospodarcze
• spółki prawa handlowego
• Obsługa prawna inwestycji
• Obsługa prawna deweloperów
• Obsługa prawna firm budowlanych • windykacja należności – postępowanie egzekucyjne • mediacje karne, mediacje gospodarcze

 

Adwokat Świnoujście – Odszkodowania

Zapraszamy również do współpracy z Naszą Kancelarią Adwokacką Tumielewicz, adwokaci i radcowie prawni, w tym adwokat Maria Tumielewicz, adwokat Marta Kowalińska, adwokat Alicja Krzyśko – Makulska, adwokat Sandra Wylegała, adwokat Ewa Biernacka – Buksza, radca prawny Martyna Mordas, inni do w sprawach odszkodowawczych. Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z blisko 20 letnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw odszkodowawczych. Jakich ? Każdych. W tym również tych najtrudniejszych, dotyczących wielkich firm. W tym np. pożar fabryki Gumy Goleniów w Goleniowie, zakończony pełnym sukcesem. Spraw o wypadki śmiertelne. Spraw o błędy medyczne, gdzie mamy na koncie wiele spraw wygranych zarówno w toku postępowań cywilnych, jak również karnych – wyroki skazujące lekarzy za błędy medyczne. Możemy Państwu zaproponować bardzo elastyczne warunki współpracy, w tym wynagrodzenie uzależnione od tego co dla Państwa wywalczymy. Jesteśmy ubezpieczeni. Obowiązuje nas Kodeks Etyki Adwokackiej. Odpowiadamy dyscyplinarnie. Podpisujecie Państwo umowę – nie ze firmą windykacyjną, spółką, pośrednikiem – tylko z adwokatem Krzysztofem Tumielewiczem, prowadzącym nieprzerwanie swoją firmę od 2010 roku.

https://kairp.pl/zakres-uslug/ODSZKODOWANIA-sprawy-odszkodowawcze-dochodzenie-odszkodowan-7.html

https://adwokat-tumielewicz.pl/specjalizacje/24-dochodzenie-odszkodowan

Stała obsługa prawna – współpraca z firmami z Świnoujścia, Gryfic, Trzebiatowa

https://adwokat-tumielewicz.pl/zakres-uslug/4/stala-obsluga-prawna.html