Aktualności

Obrony w sprawach karnych - ciekawe sprawy karne - doświadczenie - opinie o Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Tumielewicz. Zespół Adwokatów i Radców prawnych. Adwokaci Szczecin. Zespół z jednej strony doświadczonych adwokatów i radców prawnych, z drugiej zaś strony wspierany przez tzw. młodzież prawniczą tj. aplikantów adwokackich i radcowskich – czyli osoby z wyższym prawniczym wykształceniem, po państwowych egzaminach na aplikacje, w trakcie ich odbywania.


Oceniani przez Naszych Klientów tak ????

Dzień dobry,

Szanowny Panie Mecenasie,

6 listopada 2023 r. o godz. 14.00 skorzystałam z porady prawnej, której udzieliła mi Pani Aleksandra Rębacz z Pana Kancelarii. A piszę do Pana, ponieważ Pani Aleksandra ujęła mnie swoją wiedzą i życzliwością. Wchodząc tam, nawet nie spodziewałam się jak troskliwie będę zaopiekowania w mojej sprawie. Pani Aleksandra dołożyła wszelkich starań, aby wyjaśnić mi całą sprawę a nawet pomogła mi w redagowaniu potrzebnych do Sądu pism. Jestem za to ogromnie wdzięczna a zdecydowałam się do Pana napisać, bo taka empatia jest rzadko spotykana.

Gratuluję Panu takiej współpracownicy.

Z wyrażamy szacunku

ZK

Posiadamy doświadczenie i stale reprezentujemy Naszych Klientów przed Zachodniopomorskim Wydziałem Zamiejscowym Departamentem do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie, a także w Poznaniu, i innych miastach Polski. Prokuratorami Regionalnymi, Prokuratorami Okręgowymi. Poniżej, zamieszczamy wyrok w sprawie o oszustwo i naruszenie przepisów związanych z oznaczaniem towarów podrobionym znakiem towarowym. Sąd uwzględnił wnioski, i sprawę warunkowo umorzył. Jest to dla Klienta bardzo dobre rozstrzygnięcie bo warunkowe umorzenie postępowania karnego oznacza, że Klient jest w dalszym ciągu niekarany. Warunkowe umorzenie postępowania nie jest skazaniem. Korzysta się w związku z tym z dobrodziejstwa, jakie przysługuje osobą niekaranym.

 

Zobacz również

Adwokat Krzysztof Tumielewicz członkiem Sądu Dyscyplinarnego

Adwokat Szczecin - Szkolenie dla Aplikantów Adwokackich Szczecińskiej Izby - III rok

Rozwód z winy żony - opieka na dziećmi dla ojca proszę bardzo

Prawomocne uniewinnienie w sprawie domniemanego zabójstwa w szczecińskim Dąbiu

Wygrana sprawa z Zakładem Ubezpieczeń społecznych - ZUS