O Kancelarii

Świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
Krzysztofa Tumielewicza w Szczecinie

Naszą Kancelarię Adwokacką tworzy zespół kilkunastu zawodowych prawników - adwokatów i radców prawnych. W ciągu blisko 17 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie tysięcy Klientów. Charakteryzuje nas pełne zaangażowanie w każdą zleconą sprawę, jesteśmy pracowici, kreatywni i działamy kompleksowo.

Domeną naszych działań jest prawo karne, w tym karno-skarbowe, prawo karne gospodracze, a także prawo gospodarcze, cywilne, admnistracyjne, dochodzenie odszkodowań, obsługa prawna firm. 

 

 

Zakres usług

 

 

 

 

 


12 adwokatów

i aplikantów adwokackich
zawodowych prawników


+ 14 lat

kilkaset spraw "na biegu"
specjalizacja i doświadczenie


110%

zaangażowanie, efektywność i
kompleksowość


+ 1 mln

ponad 1 mln ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej adwokatów

 

 

 

 

Profesjonalizm

Prawnicy naszej Kancelarii posiadają wszechstronną wiedzę z każdej dziedziny prawa, dzięki czemu świadczone przez nas usługi są zawsze na wysokim poziomie.

Dodatkowym wsparciem w naszych działaniach jest szeroko rozumiana współpraca z zaprzyjaźnionymi kancelariami nie tylko w Polsce, ale także w Europie.

Korzystamy z pomocy i wiedzy kancelarii komorniczych, podatkowych, księgowych, notarialnych oraz adwokackich.

 

Kontakt z nami

 

Zaangażowanie

Każdą powierzoną nam sprawę traktujemy indywidualnie i z pełną dbałością o istotne szczegóły. Dzięki licznemu zespołowi prawników możemy działać kompleksowo oraz, sprawnie opracowując skuteczne rozwiązania. W sytuacjach wymagających fachowej wiedzy zawsze polecimy współpracującego z nami specjalistę z zakresu innych dziedzin.

Każdy pracownik naszej kancelarii stale podnosi swoje kwalifikacje i wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach.

 

Nasz zespół

Bezpłatne porady prawne

Dla osób niezamożnych, po wcześniejszym umówieniu porady prawne udzielane są bezpłatnie, w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach od 10 do 13.

Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza od początku swojej działalności udziela bezpłatnych porad prawnych osobom niezamożnym, potrzebującym pomocy prawnej.

 

Co możemy dla Państwa zrobić ?


Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie prawnym dla Klientów indywidualnych i Firm z branży handlowej, produkcyjnej, deweloperskiej, budowlanej. "Cudów" nie gwarantujemy. Śmiało możemy zaoferować spotkanie, analizę Państwa problemu, pomoc prawną.


Zapraszamy do kontaktu
Adw. Krzysztof Tumielewicz