Zakres usług

Gwarantujemy swoim Klientom najwyższy standard obsługi prawnej

 

 

 

Prawo karne

Kancelaria Adwokacka – adwokata Krzysztofa Tumielewicza – oferuje obsługę prawną w zakresie spraw: karnych, a także karnoskarbowych (w tym wykroczeń i przestępstw skarbowych), adwokat Krzysztof (...)

Prawo cywilne

Adwokaci z Naszej Kancelarii prowadzą sprawy z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym reprezentujemy naszych Klientów (zarówno podmioty gospodarcze, jak również Klientów Indywidualnych). Poczynając (...)

Prawo gospodarcze

Obsługujemy podmioty prawa handlowego jak również osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Zespół Naszej Kancelarii Adwokackiej posiada doświadczenie w: prawie korporacyjnym, w tym w przygotowaniu umów, (...)

Nieruchomości i Inwestycje budowlane

Nieruchomości i inwestycje budowlane Adwokaci z Naszej Kancelarii Adwokackiej prowadzą kompleksową obsługę podmiotów uczestniczących w procesie budowlanym poczynając od przygotowania do nabycia nieruchomości przez pracę (...)

Prawo pracy

Oferujemy Państwu kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa pracy. Posiadamy doświadczenie i prowadzimy sprawy za zakresu między innymi: zapłaty odszkodowania lub zadośćuczynienia za (...)

Prawo administracyjne

Nasza Kancelaria Adwokacka prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów uczestniczących w procesie budowlanym począwszy od wyboru lokalizacji, nabycia nieruchomości, przez cały proces inwestycyjny. Począwszy od decyzji (...)

Prawo rodzinne

Oferujemy pomoc prawną w sprawach związanych z problematyką prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa spadkowego:  sprawy o rozwód i separację  sprawy dotyczące pozbawienia bądź ograniczenia (...)

Sprawy odszkodowawcze

Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach odszkodowawczych, w tym w zakresie szkód na osobie, jak również w mieniu. Szkody na osobie: działania innej osoby, działania zwierząt (...)

Podział majątku, rozliczenie konkubinatu

Podział majątku wspólnego i rozliczenie konkubinatu Adwokaci z Naszej Kancelarii pomogą przy podziale majątku wspólnego czy rozliczeniu konkubinatu. Reprezentujemy naszych Klientów zarówno gdy chcą dokonać (...)