Usługi

Prawo medyczne # błędy lekarskie # dochodzenie odszkodowań

Adwokat do spraw błędów medycznych Szczecin # kolejna wygrana sprawa medyczna Szczecin # błędy lekarzy kardiologów # śmierć pacjenta # uznanie za winnych lekarzy # maksymalne nawiązki # zadośćuczynienia za ból cierpienie doznane krzywdy # proces cywilny # pomoc prawna dla Pokrzywdzonych rodzin # reprezentacja przed Sądem cywilnym w sprawach medycznych # sądem karnym w sprawach błędów lekarskich # Specjalista prawa medycznego # Adwokat do spraw błędów medycznych Szczecin # Prawnik medyczny # Adwokat sprawy medyczne Szczecin # Gorzów Wlkp. # Poznań # Polska # Odszkodowania za błędy medyczne

 

https://kairp.pl/zakres-uslug/Bledy-medyczne-Prawo-medyczne-9.html

https://adwokat-tumielewicz.pl/aktualnosci/94-wygrana-sprawa-karna-za-blad-medyczny

 

Po wielu latach kolejna wygrana sprawa karna za błąd medyczny w następstwie którego śmierć poniosła pacjentka. 

W toku sprawa cywilna o zadośczycznienie i stałą rentę. Również, na ten moment mamy Postanowienie o zabezpieczeniu majątkowym dla syna zmarłej kobiety. 

Po ponad 9 latach w szczecińskim Sądzie Karnym zapadł wyrok skazujący dwóch lekarzy za błąd medyczny który doprowadził do śmierci młodej młdej kobiety.

Wyrok, przesądza o odpowiedzialności karnej dwóch lekarzy, którzy do samego końca nie przyznawali się do winy, twierdząc, że do śmierci młodej kobiety doszło w następstwie „nieszczęśliwego wypadku".

Pomoc prawna od momentu złożenia zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa , przez reprezentacje rodzin jako pokrzywdzonych. Obsługa prawna na etapie procesu cywilnego, procesu karnego. 

 

Zapraszamy poszkodowanych pacjentów, poszkodowane rodziny na konsultacje - bezpośrednio w Kancelarii, lub on line. 

 

Zobacz również

Sukcesja dziedziczenie

ADWOKAT PRAWO SPADKOWE SZCZECIN - Adwokaci Szczecin

Prawo karne

Prawo gospodarcze

Odszkodowania