Aktualności

Najlepszy Adwokat Szczecin

Najlepszy Adwokat Szczecin, Najlepsi Adwokaci w Szczecinie – to jedno z najpopularniejszych haseł w wyszukiwarce „google”. Dlaczego ? Każdy chciałby korzystać z tego „najlepszego Adwokata”. (...)

Szkolenia w sprawach karnych - Adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Tumielewicz

Szkolenia z zakresu prawa Karnego, Prawa Karnego Gospodarczego, Prawa Karnego Skarbowego Szkolimy się dla Państwa – i szkolimy Państwa – zapraszamy do współpracy Prawo Karne (...)

Adwokat Szczecin - Szkolenie dla Aplikantów Adwokackich Szczecińskiej Izby - III rok

Szkolenie dla aplikantów adwokackich z tzw. komunikacja z Klientem w sprawach karnych Szkolenie dla aplikantów adwokackich III roku # Szczecińska Izba Adwokacka # "Komunikacja z (...)

Obrony w sprawach karnych

Obrony w sprawach karnych Obrony w sprawach karnych, karnych skarbowych, karnych gospodarczych, w sprawach działania na szkodę spółki, w tym sprawach dotyczących przestępczości internetowej, hacking, (...)

Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2022 r.

W imieniu własnym, a także zespołu https://adwokat-tumielewicz.pl/ życzymy Wesołych Świat i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Utrudnianie kontaktu z dzieckiem to naruszenie dóbr osobistych egzekucja kontaktów

Utrudnianie kontaktu z dzieckiem to naruszenie dóbr osobistych Zerwanie więzi emocjonalnej z dziećmi godzi w dobro osobiste rodzica Więź rodzicielska jest więzią szczególną. Jej naruszenie (...)

Odszkodowanie zadośćuczynienie

Sprawa o zadośćuczynienie za niesłuszne skazanie i tymczasowe aresztowanie w okresie PRL Prawomocnym wyrokiem z dnia 02 lutego 2021 r. Sąd Okręgowy w Szczecinie przyznał (...)

Adwokat Krzysztof Tumielewicz członkiem Sądu Dyscyplinarnego

Uprzejmie informujemy, że adwokat Krzysztof Tumielewicz został wybrany do Sądu Dyscyplinarnego Szczecińskiej Izby Adwokackiej na kolejną kadencję, która przypada na lata 2021-2025. https://izba-adwokacka.szczecin.pl/aktualnosci/wyniki-wyborow-na-zgromadzeniu-szczecinskiej-izby-adwokackiej/   Gratulejmy!Zespół (...)

Obrona w sprawie karnej

Obrona w sprawie karnej o zabójstwo czyn z art. 148 KK Makabryczna zbrodnia w Szczecinie. Zmasakrowane ciało zaginionego na początku stycznia mężczyzny znaleziono kilka dni (...)

Obsługa prawna projektu "Rewitalizacja Kamienicy Dohrna w Szczecinie"

Prawo gospodarcze # prawo budowlane # obsługa prawna # prawo administracyjne # komercjalizacja # doradztwo prawne # spółki # obsługa prawna inwestycji   Uprzejmie informujemy, (...)

Wygrana sprawa z Zakładem Ubezpieczeń społecznych - ZUS

Wygrana z ZUS (!)  Sprawa dotyczyła Klientki Kancelarii, która po ok. 1.5 miesiąca od zatrudnienia niespodziewanie zaszła w ciążę, a następnie po kolejnych 2 miesiącach (...)

Prawomocne uniewinnienie w sprawie domniemanego zabójstwa w szczecińskim Dąbiu

Prawomocne uniewinnienie w sprawie domniemanego zabójstwa w Dąbiu (Szczecin). Reprezentowany przez naszą Kancelarię Adwokacką Klient został prawomocnie uniewinniony, mimo, ze początkowo stanął pod zarzutem udziału (...)

Ponad ćwierć miliona zadośćuczynienia dla oczyszczonego z zarzutów Policjanta

Do 250.000 zł podwyższył Sad Apelacyjny w Szczecinie zadośćuczynienie dla Policjanta za oczywiście niesłuszne zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie. Sąd Okręgowy w Szczecinie w pierwszej instancji (...)

Tarcza antykryzysowa wsparcie przedsiębiorców koronawirus

Tarcza antykryzysowa Wsparcie przedsiębiorców 1.Dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników objętych przestojem ekonomicznym lub obniżonym wymiarem czasu pracy Przedsiębiorcy, których w następstwie wystąpienia COVID-19, dotknął spadek obrotów (...)

Adwokat Krzysztof Tumielewicz - Fakty TVN

Adwokaci Szczecin - adwokat Krzysztof Tumielewicz - wydanie główne Fakty TVN  https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/koronawirus-w-polsce-podwyzki-cen-produktow-kontrole-uokik,1009583.html Zgodnie z treścią art. 304 Kodeksu karnego kto, wyzyskując przymusowe położenie innej osoby (...)

Świadek na etacie - pomówienie - wymiar (nie) sprawiedliwości - prawo karne

https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/etatowy-swiadek-reportaz-superwizjera-w-tvn24,972781.html Paweł P., pseudonim Ramzes. Gangster, który zeznawał w procesach jako mały świadek koronny. Jemu samemu groził surowy wyrok za gwałty, ale sprawy zostały umorzone. (...)

Policjanci zostali oczyszczeni z zarzutów

Po kilku latach śledztwa, 7 miesiącach niesłusznego aresztu, w następstwie rażących uchybień poznańskiej prokuratury okręgowej, przejęciu sprawy przez Prokuraturę Krajowa, postępowanie zostało umorzone wobec reprezentowanego (...)

Pomówienie w Internecie sprawa karna sprawa cywilna naruszenie dóbr osobistych

Pomówienia w Internecie, tzw. hejt internetowy. Co można zrobić, jak ustalić sprawcę, jak zabezpieczyć dowody. Ustalenie sprawcy pomówienia w Internecie może okazać się trudne. Można (...)

Podział majątku wspólnego - uchwała Sądu Najwyższego

Majątek dorobkowy byłych małżonków dzielony jest przez sąd po cenach z dnia podziału, choćby od rozstania znacznie spadła wartość poszczególnych składników. To sedno najnowszej uchwały Sądu (...)

List gończy / ENA

Jesteś poszukiwany Listem gończym, Europejskim, Nakazem Aresztowania, Międzynarodowym listem gończym, chcą Cię deportować (deportacja) skontaktuj się nami, pomożemy ci. Zgłosimy się do Twojej sprawy – (...)