Usługi

Rozwody

Rozwody, sprawy rozwodowe, sprawa o rozwód


Adwokat Krzysztof Tumielewicz posiada kilkunasto letnie letnie doświadczenie w reprezentowaniu osób fizycznych przed Sądami. W naszej Kancelarii Adwokackiej Tumielewicz obsłużyliśmy kilka tysięcy spraw rodzinnych, w tym o rozwód, alimenty, podział majątku, w przedmiocie wykonywania władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów, konwencji haskiej, separacji, rozliczenia konkubinatu, itp. Kancelaria Adwokacka posiada w stałym biegu kilkadziesiąt spraw rozwodowych (sprawy o rozwód), przed Sądem Okręgowym w Szczecinie, Sądem Okręgowym w Gorzowie Wlkp., Sądem Okręgowym w Koszalinie, czy Sądem Apelacyjnym w Szczecinie. Posiadamy doświadczenie w obsłudze spraw rozwodowych, zdobywane na kanwie wielu skomplikowanych spraw. Obsługiwaliśmy i obsługujemy bardzo skomplikowane sprawy o podział majątku – sięgające nawet kilkudziesięciu milionów, w jednym tylko postepowaniu. Na kanwie sprawy o podział majątku (Jana D.) prowadzonej przez Naszą Kancelarię (adwokat Krzysztof Tumielewicz reprezentował wnioskodawcę) – doszło do wydania przełomowej dla orzecznictwa w sprawach o podział majątku wspólnego uchwały Sądu Najwyższego (!).


https://www.rp.pl/Rodzina/302269903-Po-jakich-cenach-dzielic-majatek-dorobkowy-przy-rozwodzie---uchwala-Sadu-Najwyzszego.html

Zespół


W zależności od potrzeb i problemu Klienta wspólnie ustalamy strategie sprawy. Rozmawiamy o oczekiwaniach Klienta, czego by sobie życzył, jak widzi swoją sprawę, czego oczekuje. Staramy się na chłodno ocenić sytuacje, wytłumaczyć, czy warto w danej sprawie spędzić kilka lat w sądzie, by wreszcie skończyć z „rozwodem z winy”, straconym zdrowiem i pieniędzmi. Doradzamy rozsądne rozwiązania. Nie czynimy z obsługi naszych Klientów – tzw. „stałego źródła dochodu”. Szczerze mówimy jak jest. Mówimy, np. że Sąd nie bada który z małżonków jest bardziej winny, że Sądy mają w zwyczaju częściej orzekać rozwody z winy obu stron, niż winy obojga, że samo złapanie małżonka na zdradzie, może nie być wystarczające o uznania wyłącznej winy w rozwodzie. Tak, mamy takie sprawy, gdzie takie zapadały wyroki. Warto o tym szczerze porozmawiać. Jeśli ktoś obiecuje „złote góry”, warto poprosić aby napisał to co „obiecuje” w swoim zleceniu. I za 5 lat go z tego "rozliczyć".


Pracujemy zespołowo

Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną. Stale współpracujemy z psychologami, psychologami dziecięcymi, psychiatrami. Jeśli będziesz potrzebował pomocy detektywa (wywiadu detektywistycznego), ochrony, itp. również postaramy się pomóc.
Zapraszamy na spotkanie
Opowiedz nam swoją historie. Przedstaw swoje potrzeby. Postaramy się pomóc, ustalimy zasady współpracy, kierunek dalszych działań. Pomożemy w mediacji rodzinnej, majątkowej, mediacja w sprawach o podział majątku. Pomożemy w ugodowym rozwiązaniu sprawy. Jeśli jest na to szansa. Stale współpracujemy z sądowymi mediatorami. Pomożemy wypracować porozumienie z współmałżonkiem, w tym co do tymczasowego planu wychowawczego dzieci, zasad rozstania (samego rozwodu), aby wypracować ugodę.


Detektyw wywiad detektywistyczny dowody


Aby powalczyć o winę w rozkładzie (tzw. rozwód z winy) , umówimy cię z profesjonalnym biurem detektywistycznym. Pomożemy w zgromadzeniu dowodów na fakt zdrady współmałżonka.


Notariusz Doradcy podatkowi Biegli Psycholog Psycholog Dziecięcy Pedagog


Naszą przewagą jest działanie zespołowe. Zapraszamy do współpracy

 

Zobacz również

Nieruchomości

Prawo rodzinne

Prawo karne

Sukcesja dziedziczenie

Prawo pracy