Usługi

Rozwody # sprawy rozwodowe # prawo rozwodowe # sprawa o rozwód Szczecin # adwokat rozwodowy # Kancelaria Adwokacka

Rozwody # sprawy rozwodowe # prawo rozwodowe # sprawa o rozwód Szczecin # adwokat rozwodowy # Kancelaria Adwokacka w Szczecinie # Adwokaci Szczecin # 

 

Kim jesteśmy


Adwokat Krzysztof Tumielewicz – to Kancelaria Adwokacka składająca się z zespołu młodych ambitnych Adwokatów i Aplikantów Adwokackich oferujących profesjonalną pomoc prawną dla osób fizycznych. Stanowimy zgrany zespół prawników współpracujących w ramach jednej Kancelarii Adwokackiej przez wiele lat, poczynając od studiów prawniczych, przez aplikacje adwokacką.

Rozwody # sprawy rozwodowe # prawo rozwodowe # sprawa o rozwód Szczecin # adwokat rozwodowy # Kancelaria Adwokacka w Szczecinie # Adwokaci Szczecin #

Jak działamy

Adwokat Krzysztof Tumielewicz posiada 15 letnie doświadczenie w reprezentowaniu osób fizycznych przed Sądami. W Kancelarii Adwokackiej obsłużyliśmy kilka tysięcy spraw rodzinnych, w tym o rozwód, alimenty, podział majątku, w przedmiocie wykonywania władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów, itp. Kancelaria Adwokacka posiada w stałym biegu kilkadziesiąt spraw rozwodowych (sprawy o rozwód), przed Sądem Okręgowym w Szczecinie, Sądem Okręgowym w Gorzowie Wlkp., Sądem Okręgowym w Koszalinie, czy Sądem Apelacyjnym w Szczecinie. Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze spraw rozwodowych – zdobywane na kanwie wielu skomplikowanych spraw. Obsługiwaliśmy i obsługujemy bardzo skomplikowane sprawy o podział majątku – sięgające nawet kilkudziesięciu milionów, w jednym tylko postepowaniu. Na kanwie sprawy o podział majątku (Jana D.) prowadzonej przez Naszą Kancelarię (adwokat Krzysztof Tumielewicz reprezentował wnioskodawcę) – doszło do wydania przełomowej dla orzecznictwa w sprawach o podział majątku wspólnego uchwały Sądu Najwyższego (!).


https://www.rp.pl/Rodzina/302269903-Po-jakich-cenach-dzielic-majatek-dorobkowy-przy-rozwodzie---uchwala-Sadu-Najwyzszego.html

Zespół

W zależności od potrzeb i problemu Klienta wspólnie ustalamy strategie sprawy. Rozmawiamy o oczekiwaniach Klienta, czego by sobie życzył, jak widzi swoją sprawę, czego oczekuje. Staramy się na chłodno ocenić sytuacje, wytłumaczyć, czy warto w danej sprawie spędzić kilka lat w sądzie, by wreszcie skończyć z „rozwodem z winy”, straconym zdrowiem i pieniędzmi. Doradzamy rozsądne rozwiązania. Nie czynimy z obsługi naszych Klientów – tzw. „stałego źródła dochodu”. Szczerze mówimy jak jest. Mówimy, np., że Sąd nie bada który z małżonków jest bardziej winny, że Sądy mają w zwyczaju częściej orzekać rozwody z winy obu stron, niż winy obojga, że samo złapanie małżonka na zdradzie, może nie być wystarczające o uznania wyłącznej winy w rozwodzie. Tak, mamy takie sprawy, gdzie takie zapadały wyroki. Warto o tym szczerze porozmawiać. Jeśli ktoś obiecuje „złote góry”, warto poprosić aby napisał to co „obiecuje” w swoim zleceniu ????.

 

Pracujemy zespołowo


Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną. Stale współpracujemy z psychologami, psychologami dziecięcymi, psychiatrami. Jeśli będziesz potrzebował pomocy detektywa (wywiadu detektywistycznego), ochrony, itp. również postaramy się pomóc.

 

Zapraszamy na spotkanie

 
Opowiedz nam swoją historie. Przedstaw swoje potrzeby. Postaramy się pomóc, ustalimy zasady współpracy, kierunek dalszych działań. Mediacja, mediacja rodzinna, mediacja w sprawach o podział majątku. Pomożemy w ugodowym rozwiązaniu sprawy. Jeśli jest na to szansa. Stale współpracujemy z sądowymi mediatorami. Pomożemy wypracować porozumienie z współmałżonkiem, w tym co do tymczasowego planu wychowawczego dzieci, zasad rozstania (samego rozwodu), aby wypracować ugodę.

 

Detektyw # wywiad detektywistyczny # dowody

Aby powalczyć o winę w rozkładzie (tzw. rozwód z winy) , umówimy cię z profesjonalnym biurem detektywistycznym. Pomożemy w zgromadzeniu dowodów na fakt zdrady współmałżonka.

 

Notariusz # Doradcy podatkowi # Biegli # Psycholog # Psycholog Dziecięcy # Pedagog


Naszą przewagą jest działanie zespołowe. Zapraszamy do współpracy

 

Zobacz również

Prawo gospodarcze

Sprawy odszkodowawcze

Prawo pracy

Nieruchomości i Inwestycje budowlane

Prawo rodzinne